Domů » Rozjímání » Varg Vikernes – Genetické testy

Varg Vikernes – Genetické testy

Před několika stovkami let člověk nemohl říct nic proti „slovu Božímu„. Když něco tvrdila Bible, všichni tomu prostě museli věřit. Přít se, když to neznamenalo rovnou sebevraždu, bylo velmi nebezpečné a hrozilo vyloučení ze společnosti. Výsměch byl jistý. Perzekuce byla jistá.

Dnešní věda je „nové slovo Boží„, obzvláště co se týče DNA. Pokud je to v DNA a vědci (noví kněží) to pro nás mohou interpretovat tak či onak, pak proti tomu nemůžeme nijak argumentovat. Pokud například vzorek DNA dokáže, že jste byli bílí, zatímco jste ve skutečnosti byli černí, bude pro vás těžké přesvědčit své soukmenovce, že jste ve skutečnosti byli černí.

Chci říct: jak se můžete přít s DNA? Když věda mluví, my většinou zavíráme před realitou oči a místo toho přijímáme, co nám vědci říkají.

Když Institut Maxe Plancka začal se svým projektem neandertálského genomu, tak vzali DNA ze dvou různých už smíšených (s homo sapiens) neandrtálců z Chorvatska (Vindija) a, jelikož neměli kompletní DNA, přidali něco z jiného (také smíšeného s Denisovanem – asijským druhem) neandrtálce z Ruska (Mezmaiskya). Takže DNA, kterou měli, nebyla z jednoho jedince, ale z několika smíšených neandrtálsko/sapiento/denisovanských jedinců – a jako by to nestačilo: DNA nebyla kompletní.

Nevzali vzorky DNA z čistých neandrtálců. Žádný ze střední nebo západní Evropy. Proč?

Pak vzali DNA z několika lidských bytostí dnešní doby a srovnali ji s DNA (pamatujte: smíšeného) neandrtálce.

Lidé, jejichž DNA odebrali, překvapivě nebyli Evropané, až na jednoho z Francie. O tom Francouzi také nic nevíme.

Když víme, že neandrtálci byli modroocí, blonďatí a měli velmi světlou kůži, tak proč nevzali nějaké vzorky od populace, která se tímto vyznačuje, např. Skandinávci, Němci, Holanďané nebo Angličané? Proč?!

Není překvapením, že někteří  z Asiatů měli zdánlivě nejvíce neandertálské krve. Dobře, proč by neměli, když vědci přidali DNA z neandrtálce smíšeného s asijskými druhy?! Ani nevíme, jak byla smíšená. Z toho, co víme, byla poloneandertálská, polodenisovanská s 50% DNA z Denisovana.

Proč by někteří Asiaté neměli nejvíce neandertálské DNA, když ji – úžasné – nesrovnávali s Evropany s nejvíce neandertálskými rysy jako jsou blonďaté vlasy, modré oči a světlá kůže. Jak příhodné vynechat absolutně nejvíce se neandrtálci podobající moderní muže z výzkumu!

 

A řekněte mi: co je to za vědu?!

A řekněte mi: věříte testům DNA a tomu, co nám tito kněží o naší DNA říkají, když tohle víte?

 

Neosvítí nás, ponoří nás hlouběji do temnoty. Neosvětlují náš svět vědeckou pravdou, vytvářejí kouřové clony a iluze.

Jsem z toho unavený. Neuplyne ani měsíc, aby mi někdo neposlal odkaz na nějaký „vědecký“ časopis, který očividně popírá to, co říkám. Ve skutečnosti to nepopírají, ale často to tak vypadá, protože – konec konců – všechno, co dělají, jsou jen kouřové clony a iluze schovávající pravdu.

Pokud se chcete dozvědět pravdu, použijte vlastní hlavu. Pokud to dává smysl, je to pravděpodobně pravda. Pokud to nedává smysl, asi to pravda nebude – jako teorie, že Evropané stále v držení všech recesivních rysů neandrtálců nejsou převážně neandrtálci!

 

Jsme. Stále jsme neandrtálci.

Nedovolte, aby tito kněží zničili vaši víru ve váš původ. Nedovolte jim zničit svou identitu.

Nevěřte „slovu Božímu„.

 

Varg Vikernes 12. června 2015

Přeložil Ruthar

Původní článek: https://thuleanperspective.com/2015/06/12/the-word-of-god/

Video v českém jazyce:

+ další video s touto tematikou: