Domů » Varg Vikernes

Varg Vikernes

Genetické testy

Před několika stovkami let člověk nemohl říct nic proti „slovu Božímu„. Když něco tvrdila Bible, všichni tomu prostě museli věřit. Přít se, když to neznamenalo rovnou sebevraždu, bylo velmi nebezpečné a hrozilo vyloučení ze společnosti. Výsměch byl jistý. Perzekuce byla jistá.

Dnešní věda je „nové slovo Boží„, obzvláště co se týče DNA. Pokud je to v DNA a vědci (noví kněží) to pro nás mohou interpretovat tak či onak, pak proti tomu nemůžeme nijak argumentovat. Pokud například vzorek DNA dokáže, že jste byli bílí, zatímco jste ve skutečnosti byli černí, bude pro vás těžké přesvědčit své soukmenovce, že jste ve skutečnosti byli černí.

Chci říct: jak se můžete přít s DNA? Když věda mluví, Číst dále

Marie Cachet – Z 99,7% Jsi Neandrtálec (CZ Titulky)

Marie Cachet – Role žen

Přeložil Wolf (Bratrství.net)
https://sarmatia.wordpress.com/
https://sarmatia.wordpress.com/2013/1…

Jedná se o překlad videa (resp. článku) od Marie Cachet. Odkaz na video je uveden níže.

https://www.youtube.com/watch?v=2KjCl…
http://ancestralcult.com/2013/03/05/t…

Burzum – Umskiptar – české texty

Rozhodl jsem se pomocí českého překladu „Vědminy písně“* vytvořit titulky k albu Umskiptar (Burzum).

Můžete je najít v tomto seznamu videí:

 

*KADEČKOVÁ, Helena (ed.). Edda. V této úpravě vyd. 1. Praha: Argo, 2004, 491 s. ISBN 80-7203-533-9.

Burzum – Heiðr (CZ Text)

Burzum – Jóln (CZ Text)

Marie Cachet: Jak nikdy nebýt nemocný (CZ Titulky)

Varg Vikernes – O hudbě a magii

Jedná se o volný překlad videa od Varga Vikernese z YT kanálu „ThuleanPerspective“ – About Music & Magic / O hudbě a magii. (Odkaz na video je uveden níže.)

Když jsem byl malé dítě, vnímal jsem hudbu pasivně. Poté jsem začal poslouchat otcova starší alba Čajkovského, když jsem byl sám, a časem jsem si začal kupovat svou vlastní hudbu.

První hudba, kterou jsem si kdy koupil, byl Iron Maiden. První album, které jsem měl, bylo „Killers“, a potom jejich debutové album. Bylo mi kolem dvanácti let. Číst dále

Varg Vikernes – „Spell of Protection“ (Ochranné kouzlo)

Jedná se o volný překlad videa od Varga Vikernese z YT kanálu „ThuleanPerspective“ – „Spell of Protection“ / Ochranné kouzlo. (Odkaz na video je uveden níže.)

Není žádný začátek, žádný konec. Není žádné Stvoření, není žádný Armagedon. Existujete ve věčnosti. Čas je jen iluzí navrženou, aby umožnila vašemu lidskému mozku zpracovávat vjemy.

WOlOdinHanging
Číst dále

Varg Vikernes – Qua medicamenta non sanant, ignis sanat

Jedná se o volný překlad videa od Varga Vikernese z YT kanálu „ThuleanPerspective“ – Qua medicamenta non sanant, ignis sanat. (Odkaz na video je uveden níže.)

 

Qua medicamenta non sanant, ignis sanat – Co nevyléčí lék, vyléčí oheň

 

Dnes existují křesťané, kteří tvrdí a přejí si, abychom věřili, že křesťanství bylo v Evropě vítáno. Tvrdí nám, že mnoho našich předků přijímalo tuto novou „pravou“ víru s otevřenou náručí. „Aleluja!“
Podle některých křesťanů vypovídá několik (křesťanských) zdrojů dokonce o masové konverzi evropských pohanů, kteří byli jedině rádi, že se své staré víry (pověrčivosti) a náhledu na svět zbavili ve prospěch křesťanství. Číst dále