Domů » Nezařazené

Nezařazené

10 let Svatoboru !!!!“

Vážení posluchači, dnes je to právě deset let od vydání alba Mirihwidu. Hudební projekt SVATOBOR tak v podstatě slaví 10. narozeniny!

K této události vyšlo nové album s názvem Návrat do Mirihwidu, které si můžete poslechnout zde:

Přeji Vám příjemný poslech!
Chcete-li mě podpořit, sdílejte, prosím, mou hudbu dále!

Děkuji!

Ruthar ze Svatoboru, červen 2024

Siesta (singl)

SVATOBOR – Siesta:

https://distrokid.com/hyperfollow/svatobor/siesta

Ruthar ze Svatoboru, květen 2024

SVATOBOR na Spotify, Apple Music…

SVATOBOR na Spotify, Apple Music…

Buďte pozdraveni!
Skladby mého hudebního projektu můžete nyní poslouchat a zařazovat do playlistů i na mnohých platformách (Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music…).

Přeji příjemný poslech:

Děkuji za Vaši přízeň!

Ruthar ze Svatoboru, 26. dubna, 2024

Sleva 30 % na Audiolibrix !!

Na Audiolibrix je nyní audiokniha HVOZD se slevou 30 % (tak jako ostatní audioknihy nakladatelství Čti mi!). Sleva trvá do 21. března!

Na bílé louce (2024)

Nová skladba „Na bílé louce“ z chystaného stejnojmenného alba
Na bílé louce“ je nyní k poslechu zde:

Ruthar, únor 2024

Nový podcast!

#NemirovaStudnice

Dal jsem se do tvorby vlastního podcastu. Pojmenoval jsem ho podle svých webových stránek, tedy Nemírova studnice. První díl jsem věnoval určité rovině nevědomí, druhý berserkům.

Přeji vám příjemný poslech!

Ruthar ze Svatoboru, leden 2024

Audiokniha Hvozd je venku!

Pod nakladatelstvím Čti mi! vyšla sbírka mých mysteriózních a hororových povídek s názvem HVOZD. Podpořit všechny její tvůrce můžete její koupí kliknutím na tento odkaz.

Anotace:
Co se skrývá v nitru prastarého hvozdu? Jak mocný je šepot neobyčejné propasti? Uniká snad krajina zalitá mlhou zraku poutníka, nebo mu naopak dovede odhalit to, co jindy vidět není? Co čeká rytíře v podezřelé krčmě, kam se uchýlí před mrazivým nečasem? Sbírka mysteriózních povídek HVOZD obsahuje celkem šest různorodých příběhů. Některé dávají vyniknout tajemné atmosféře, jiné do záhadných událostí vplétají hrdinské souboje, nad některými visí roztodivný oblak připomínající hutné a vtíravé snění, jemuž se takřka nelze ubránit, jelikož má blíže ke skutečnosti než ke snu.

Přeji Vám příjemný poslech a ať se Vám audiokniha HVOZD líbí!

Ruthar ze Svatoboru, leden 2024

Recenze: Last Train Home

Již před vydáním této hry pojednávající o pouti československých legionářů Ruskem jsem si usmyslel, že k ní sepíšu několik řádků. Odkud však začít?

Poslední vlak domů.

Předně musím uvést, že mě potěšilo už pouhé téma hry, které, jak se zdá, je ve společnosti i v naší či světové novodobé kultuře značně opomíjeno, byť je významově zcela nezanedbatelné. Navíc jde o strategii, které mám rád, byť jsem v posledních letech prakticky snad žádné nové ani nehrál. Nemohu tudíž odhadnout, co je u těchto typů her již zavedeným všeobecným standardem a kde byli čeští tvůrci naopak zcela inovativní.

Číst dále

Last Train Home – Poslední vlak domů

Před časem mě oslovily trailery k právě vydané české hře o československých legionářích v Rusku, která se jmenuje „Last Train Home„. Téma a zpracování mě natolik nadchly, že jsem se rozhodl složit orchestrálně laděnou skladbu inspirovanou touto událostí a herním pojetím. Výsledek si můžete poslechnout na YouTube:

Děkuji Vám za poslech a přeji, ať se Vám skladba líbí (v tom případě ji, prosím, dál sdílejte, napomůžete tím propagaci mé hudby)!

Ruthar, 30. listopad, 2023

#LastTrainHome